Pokud přemýšlíte kam vyrazíte na zimní víkend a nevíte co vybrat, zkuste popřemýšlet o tom, jaké by to bylo přes den lyžovat a večer jít na ples. Láká Vás tato představa? Tak si jí pojďme trochu přiblížit. Existují hotely, které nabízejí takzvané balíčky ve formě ubytování společně s lyžováním a společenským zážitkem ve stylu plesového večera. Po pracovním týdnu se zastavit, pracovní povinnosti nechat zase na další týden, sbalit kufr a vyrazit. 

Lyžař na horách

Nezapomeňte si sbalit všechny potřeby na lyžování, ale také společenské oblečení a popřípadě doplňky. Zažijete skvělé lyžování po kterém si dáte skvělé jídlo, posedíte v baru a co potom? Co třeba vířivka, sauna nebo bazén pro správnou relaxaci a uvolnění? A večer si užijete společenský zážitek plní energie. 

Z víkendu se vrátíte odpočinutí a spokojení. No řekněte, nestojí to za to? 

Na horách je krásně

Pokud jste navíc fanoušek krásné přírody, o to víc se Vás zážitek z pobytu prohloubí. Čistý horský vzduch a svěží vítr má své kouzlo. Krásné výhledy, východ a západ slunce, lesy a procházky zasněženou stezkou. V Česku je spousta krásných míst a na horách to platí dvojnásob.

Společenská akce

Pec pod Sněžkou

Toto kouzelné město nalezneme v Krkonoších. Je to horské středisko, které je velice významné a vyhledávané turisty. Hlavně díky Sněžce, kam jistě stojí za to vystoupat. Ten výhled je k nezaplacení. Každý, kdo tam zavítá, si s sebou odveze spoustu zážitků.

Špindlerův Mlýn

Toto krkonošské město je moje osobní srdcovka. Řadí se mezi nejnavštěvovanější horská střediska v České republice. A není divu. Vidět pramen Labe nebo zavítat na Špindlerovu boudu je super zážitek.

Harrachov

Je opět městečko v Krkonoších. Není tak oblíbené jako třeba již zmiňovaný Špindlerův Mlýn, ale má spoustu svých krás. Jednou u nich je Mumlavský vodopád. V létě je úžasný a v zimě? Přímo skvostný!