Když byste hledali pohodlný a oblíbený kousek v dámském šatníku, tak byste určitě nalezli právě legíny. V posledních letech se těší velké oblibě a to u žen i dívek v jakémkoli věku. Ženy je rády nosí jak na sport, tak také na běžné nošení, do práce i na každodenní nošení a do společnosti.

Je možné si vybrat jakékoli legíny. Vyrábí se totiž v mnoha stylech, barvách, vzorech i z různého materiálu, který je vhodný na určité činnosti. Můžete si tak vzít bavlněné legíny na běžné nošení. Zateplené legíny vhodné do chladných dní nebo legíny z funkčních materiálů, které jsou vhodné na sport a které také dobře chladí v teplých letníc dnech. Dělají se také různé délky a tak je třeba si vybrat takové, které vám budou dobře sedět, nebudou vám sjíždět ani se někdy kroutit. Ani moc dlouhé legíny pak nevypadají moc lichotivě.

sportovní legíny

Legíny jsou také v různých zajímavých a originálních barvách a vzorech. Ale zde platí určité pravidlo. Ke vzorovaným a výrazným legínám patří jednobarevný a méně nápadný vršek. Naopak k velmi výraznému vršku se zas hodí jednobarevné a tlumené legíny. A že jsou opravdu bohaté a originální vzory. Můžete si ta vybrat legíny i podle ročního období se vzorem kytek, zvířat, tvarů, či různých barevných kombinací.

vzorované legíny

Legíny sluší téměř každé ženě. Jen je třeba to umět zkombinovat se zbytkem outfitu. Legíny třeba se šaty umí skvěle skrýt nedostatky a naopak zvýraznit přednosti. Pokud chcete třeba zvýraznit zadeček, tak k tomu vám skvěle poslouží legíny pus up. Krásně obtáhnou a zvýrazní zadeček a zároveň ho i podrží a vytvarují krásný tvar. K těmto legínám si můžete vzít i kratší top a ukázat tak své přednosti. Ale tyto legíny se skvěle budou hodit i k úzkým šatům, krátké sukni, šortkám či delším svetrům. Legín se nemusí bát žádná žena s jakoukoli postavou. Naopak i těhotným ženám budou legíny třeba s vysokým pasem velmi pohodlné. Jsou také báječné na sport, protože nikde nic nepřekáží, netlačí a nepadá.