Zrovna jsem se chystala na krásnou přestavbu své zahrady. Víte, mám taky malé místnosti na bydlení, tak jsem si řekla, že bych mohla ušetřené peníze nějak dobře zainvestovat, než je mít jenom na účtu. Chtěla jsem na zahradu přistavit jednu malou místnost. A byla by to jako moje malá ložnice. Totiž chtěla jsem mít své soukromí. Protože obývák mám takový malý, kde mám taky skoro dvoumetrovou postel. A ta zabere opravdu hodně místa, a to je škoda! Vy si jistě dokážete představit, že ne všechno je tady u mě doma ideální. Všechno je tady malé, tak jsem si řekla, že nejlepší investice bude do toho, když si představím jednu místnost. A jak jsem řekla, tak jsem taky udělala. Chtěla jsem ale sice zároveň taky šetřit. Takže jsem si vybírala většinou takové bazarové věci, nebo od toho, kdo mi něco prodal levně. Taky jsem počítala s tím, že budu potřebovat plastové palety.

Plastu je bohužel všude dost.

Dřevěných palet mám hodně a musí říct, že jsou velmi kvalitní. A z dřevěných palet jsem si udělala minulý rok zahradní nábytek, který mi každý chválí. Myslím si, že jsem tak šikovná, že bych takový nábytek z palet mohla dělat na zakázku. To je ale samozřejmě jen můj vtip. Ale co se týče plastových palet, tak ty jsem si taky velmi oblíbila. Plastové palety jsou lehce udržovatelné a je z nich opravdu skvělé lehátko.

Zkuste si vyrobit z plastu lehátko.

Stačí dát dvě plastové palety na sebe, a to dát samé i vedle sebe. To, aby bylo lehátko dlouhé. A máte opravdu dokonalé zahradní lehátko na opalování. Opravdu když máte po ruce některé plastové palety, tak je nevyhazujte a zkuste je využít na maximum. Protože já jsem taková, že ráda šetřím a nerada vyhazuji věci, takže zkouším všechny věci co nejlépe zužitkovat. A to samé platí i o plastových paletách. Ty nejsou drahé a jsou velmi kvalitní. Plast je sám o sobě kvalitní materiál. Tady vidíte, že se palety nemusí využít jen ve stavebnictví a ve firmách, jako například v schoellerallibert.