Taky patříte k těm lidem, kteří chtějí mít krásný bytový design? Pokud ano, tak jste moji lidé. Já taky mám moc ráda bytový design, takže taky moc ráda sleduji na internetu různé styly, protože mě nebaví stále být v jednom bytě. Nemám ráda, když mám třeba rok anebo dva roky stejný design bytu, takže proto opravdu u mě nenajdete moc dlouho třeba nábytek na stejném místě. A třeba nyní v bytě žiji už šest let a asi sedm krát anebo osm krát už jsem měla stěhovaný nábytek. Nevím, čím to je, ale jsem spíše taková divočejší a temperamentní, že nesnesu žádný stereotyp anebo když mám doma něco opravdu hodně dlouho stejného. A musím říct, že mého přítele to někdy deprimuje.

Bytový design mě baví měnit.

Můj přítel by měl nejraději nábytek a postel stále na jednom místě. Ale abych pravdu řekla, tak postel na stejném místě mi opravdu hodně vyhovuje. Dělá mi opravdu velký problém, když třeba postel mám někde jinde. Taky špatně usínám třeba v hotelu, proto si dávám velice záležet na bytovém designu, protože se mi to líbí a nemám ráda stereotyp. Kolikrát mi můj přítel řekl, ať si třeba kuchyň nebo obývák předělám, ale ať ložnici a jeho pracovní místo nechám tak, jak je.

Mám ráda světlý design.

Jenomže jak to mohu nechat jenom, tak, když mě stěhování nábytku baví? Když je moje záliba bytový design? Opravdu je to hodně, co mě baví a nerada se v něčem omezuji. Nakonec jsme se s přítelem dohodli, že tedy vynechám alespoň jeho pracovní kout, že mu nebudu tam měnit nábytek nebo stůl a židle. Můj přítel totiž si dává záležet na tom, aby jeho design kanceláře odpovídal spíše minimalismu. Má tam takovou krásnou béžovou židli, která stála skoro dvacet tisíc korun. On to má hlavně kvůli tomu, že jí má takovou kvalitní, aby se mu tam dobře sedělo a nebolela ho záda. Myslím si, že na bytovém designu opravdu hodně záleží. Alespoň tedy mě, cítím se pak lépe.