Výběr vhodných reklamních a dárkových předmětů je velmi náročný. Vybrat originálních či tradičních předmětů tak, aby splňovali požadavky, pro co jsou určené a aby zároveň kladně oslovili dané lidi a splnili tak i svůj praktický účel, je velmi náročný a obtížný úkol. Proto je dobré si předem udělat seznam, sepsat si požadavky, které má předmět splňovat, říci si, zda víme něco o osobách, pro které jsou předměty určené nebo zda jde o široký okruh lidí, které mají předměty oslovit.

psací potřeby

Následně můžete vybírat z různého okruhu předmětů. Od tradičních až po ty velmi originální předměty.

A z kterých okruhů bývají předměty často vybírány?

  • Jde například o kancelářské potřeby. Tam spadají tužky, propisky, pastelky, psací sady, pravítka, poznámkové bloky, omalovánky, bloky a zápisníky.
  • Další kategorií jsou věci do domácnosti. Tam lze vybírat téměř vše. Od příborů, hrnků, sklenic, misek, ručníků, ubrusů, nádob, váz apod. Zde je nabídka opravdu velkorysá.
  • Další kategorií je textil. Zde také můžete vybírat téměř veškeré oblečení. Dobrou volbou jsou například reklamní trička. Ty jsou nositelné celoročně, mají dobrou plochu, na kterou je možné nechat natisknout logo firmy. Můžete koupit pánská i dámská trička v různých velikostech i v různých barvách a provedení. Dále je možné pořídit i polokošile, vesty, bundy, mikiny, čepice, šály, kalhoty i klidně látkové roušky. Textil může sloužit díky potisku i jako oblečení vhodné do pracovního prostředí, ale i jako dárkový či reklamní produkt pro zaměstnance, klienty i zákazníky.

textil

  • Další kategorií je vybavení na sport. Jde tak třeba o funkční oblečení, sportovní batohy. Můžete zde pořídit karimatky, stany, svítilny, reflexní oblečení a doplňky apod.
  • Dále se hodí i vybavení do auta. Třeba lékárničky, reflexní vesta, osvětlení, potahy, škrabky do auta, smetáček apod.
  • Důležitou kategorií jsou i ekologické předměty, které jsou vyráběny z přírodních či recyklovaných materiálů.