Elegance je něco, co ne každý má, protože k tomu musíte mít alespoň trochu smysl pro módu a trochu rozumět tomu, co se k sobě hodí a nehodí, protože oblékat se a vypadat elegantně není jen tak a není to nic jednoduchého a nemůže tak vypadat někdo, kdo absolutně nerozumí módě. To, že má někdo jiný styl je jedna věc, druhá věc je ale ta, jestli někdo má nebo nemá styl a smysl pro módu. Pokud někdo vůbec neví, která bije, nemá šanci jen tak bez pomoci ostatních přijít na to, co elegantního si na sebe vzít a jak to skombinovat dohromady. Rozhodně ale nebudeme malovat čerta na zeď, protože s malou pomocí to hravě zvládne úplně každý.

výloha lasilueta

Stačí si v nějakém salonu nebo butiku nechat poradit, co je dobré s čím kombinovat a jaké kousky vlastně používat, chceme-li vypadat elegantně a dobře pro naše okolí. V obchodě vám vyberou přímo elegantní kousky, které si vyzkoušíte a koupíte, můžete během toho také poprosit o nějaké cenné rady, co kombinovat, jaké střihy, materiály, jaké barvy jsou elegantní a co vám k eleganci pomůže. Pokud toto absolvujete, rozhodně už nikdy nešlápnete tak moc vedle, že byste byli totálně mimo módu. Nikdy se vám to už nestane, pokud daného poradce poslechnete, to nám věřte!

výloha

Většinou vám poradce poradí černou barvu, protože ta je sama o sobě velmi elegantní a taková tajemná, a to vy přesně chcete, pokud chcete na ostatní působit elegantně. Je to velmi jednoduchý způsob, jak tak působit, ale samozřejmě opět záleží na tom, co si v této bavě oblečete, protože v černých teplácích a mikině opravdu elegantně vypadat nebudete, to nám věřte. Pokud si ale vezmete černé kalhoty a k tomu nějaké sako, bude to vždy vypadat elegantně. Pokud nechcete úplně volit jen černý outfit, zvolte i červenou, ale zase to nepřehánějte. Můžete zvolit červené maxi šaty nebo opět kostýmek, záleží na vás. Mimo červenou je dobrý nápad zvolit také modrou barvu, která symbolizuje chytrost a inteligenci.