Už se nemůžete dočkat na léto a jak provětráte svůj šatník? Jistě se na to těšíme všichni, až konečně budeme moci nosit různé oblíbené kousky z našeho šatníku. V létě se nosí móda úplně jinak než v zimě, kdy musíme své oblíbené kousky schovávat pod bundami. Musíme se teple oblékat, mít na sobě mnoho vrstev a jakmile přijdeme dovnitř, zase ze sebe všechno musíme sundávat. Není nad to, když můžeme v oblíbených šatech nebo tričku vyjít v létě ven a neohlížet se na počasí. V létě se oblékáme úplně jinak a mnohem raději. Snad všichni máme mnohem víc letních kousků, které rádi nosíme po venku a nemůžeme se dočkat, až je budeme moci konečně nosit.

běh venku

Šatník tak provětráváme mnohem častěji a obměňujeme jej. Šatník je v létě skutečně rozmanitý, můžeme nosit kraťasy, legíny, sukně, šaty, overaly, trička, tílka a podobně. Konečně můžeme zase vyjít na ulici v něčem, v čem vynikne naše vysportovaná a opálená postava. Na teplé měsíce ale potřebuje ještě mnohem více oblečení, než nás možná teď napadá. V období od jara do podzimu totiž začínáme zase sportovat venku a k tomu potřebujeme adekvátní oblečení. Takové oblečení se liší sport od sportu, ale potřebujeme oblečení pohodlné, pružné a přilnavé, které dobře absorbuje pot.

žena v šatech

Většinou potřebujeme většinou funkční prádlo a krátké či dlouhé sportovní oblečení. Na sport většinou upřednostníme tričko či tílko a k tomu kraťasy nebo legíny. Nejlepší jsou takové kousky, které jsou dobře přilnavé a padnoucí, v nichž lze pohodlně vykonávat různorodý sport. Velmi oblíbeným sportem je cyklistika, na níž je zapotřebí mít cyklo kraťasy či kalhoty a samozřejmě k tomu vhodnou obuv. Na kolo se výborně hodí kraťasy castelli – cyklistické kalhoty, které jsou velice pohodlné a na kolo jako dělané. Jsou vhodné jak pro ženy, tak pro muže a z jejich neomezené škály si vybere určitě každý.