Nemám opravdu ráda velké horko. Protože vždycky, když je venku třeba víc jak dvacet osm stupňů Celsia, tak je mi velice špatně a někdy kolikrát taky omdlím. Nemám to ráda, protože se mi v dusnu a v horku velice špatně dýchá. Kolikrát ani nemohu jít nakupovat anebo je taky pro mě velice hrozné jít do práce. Do práce chodím pěšky, protože nemám auto ani kolo, takže se velice rychle zadýchám. Sice je pravda, že bych měla dát dolů svých sedm kilogramů, ale bohužel mě to nejde. Spíš jsem líná sportovat a taky držet nějakou dietu. Takže léto je pro mě docela hororové období, kdy si vůbec ne odpočinu a spíše se jenom potím.

Jste v létě jako na poušti?

Říkala jsem si, že je asi na místě, abych si pořídila klimatizaci. Bydlím v Brně. Brno mám ráda a vždycky jsem tady chtěla bydlet, i když jsem původně ze Svitav. Říkala jsem si, že klimatizace z Brna pro mě bude naprosto ideální. Proto jsem řekla svému příteli, jestli by mě v tom podpořil, jestli bychom si nepořídili klimatizaci z Brna. Protože jsem se dozvěděla, že dokonce i můj přítel špatně snáší horko.

Taky dost šetříme energiemi.

A vždycky je celý červený a potí se a je taky nervózní. Když jsem příteli řekla, že bych si moc přála klimatizaci z Brna, tak se jednom usmál a pokrčil rameny. Nechápala jsem, co tímhle přítel myslí. Potom mi přítel řekl, že už o tomhle snil dlouho, ale že se to bál navrhnout, protože ví, že je to drahé. Nicméně ale tady o peníze zase tak moc nejde. Tady jde hlavně o naše zdraví, takže jsme se nakonec rozhodli, že si klimatizaci pořídíme. Ať to klidně stojí více peněz, ale já si chci už konečně léto užívat plnými doušky, abych a se alespoň mohla dívat doma v klidu na televizi, aniž bych se u toho potila a polévala se studenou vodou. Taky se na klimatizaci z Brna vyplatí, že díky ní ušetříte nejenom peníze, ale taky svoje zdraví. Ušetříte si třeba úpal, který je opravdu nepříjemný.