V posledních dvou letech se nemluví téměř o ničem jiném než o tom, že oslabuje měna a zvyšuje se inflace. Inflace snižuje hodnotu peněz, a tím samozřejmě i vašich úspor. Chcete je před znehodnocením nějak ochránit? Ochránit vaše peníze můžete jen jedním jediným způsobem, a to investováním. Je ale potřeba vědět, kdy a do čeho peníze vložit tak, aby vám mohly vytvořit nejlépe pasivní příjem. Kdo by nechtěl, aby měl zajištěný pravidelný měsíční příjem?

byty u moře

Máte peníze k dispozici?
Pokud máte větší obnos peněz k dispozici, a současně máte rádi Chorvatsko, máte skvělou možnost, jak peníze zhodnotit a vytvořit si pravidelný přísun peněz. Vklad se vám vrátí poměrně rychle, a vy si budete moct užívat dovolenou ve svém vlastním apartmánu kousek od moře. Právě nemovitosti jsou skvělým investičním artiklem, a dlouhodobě patří mezi investice, o které je ze strany lidí velký zájem. A ohromný boom zažívají nemovitosti v zahraničí.

chorvatsko moře

Plánujete, že svoje peníze vložíte do nemovitosti? Máte příležitost! Pravidelně probíhá prodej apartmánů v Chorvatsku https://www.najadranu.cz/prodej/, který osobně zajišťujeme. Jsme realitní kancelář, která zde působí již řadu let, a osobně se známe se zhotovitelem apartmánů.
Můžeme vám zaručit

  • Rychlost jednání
  • Veškerý servis
  • Právní zastoupení
  • Kvalitní apartmány

Zabýváme se prodejem nově postavených apartmánů, které obsahují všechno důležité – od koupelny, přes venkovní rolety až po klimatizaci. Stačí si koupit kuchyňskou linku a apartmán je připravený k používání. Prodali jsme jich už desítky, a další apartmány jsou ve výstavbě. Protože je o ně zájem, bývají rezervovány ještě před dokončením výstavby. Pokud máte zájem o skvělou investici u moře, neváhejte – apartmány mizí každým dnem. Prohlédněte si naši nabídku na webu, a vyberte si svůj apartmán pár kroků od moře – můžete jej pronajímat, nebo jej používat jako letní sídlo.