Prodej nemovitostí

Možná se vám také stalo něco podobného: Chtěli jste si koupit byt v docela malém městě, například v Lužických horách, které nejsou považovány za příliš atraktivní lokalitu, přesto jakmile se objevila nabídka volného bytu, někdo vás předstihl. Podruhé, za dva měsíce, jste opět měli štěstí a zaregistrovali jste novinku v realitních novinách, ovšem najednou jste byli dva zájemci a realitní makléř vás dva nechal soutěžit o to, kdo nabídne větší cenu – tedy obdoba klasické aukce, i když o žádnou aukci nešlo.

posezení s knihou

Realitní makléř se nezachoval zrovna fér a zřejmě na tom chtěl vydělat on i majitel bytu, každopádně vám sdělil, že ten druhý zájemce je člověk, který skupuje byty pro investice. Nechá je rekonstruovat a pronajímá je. Zároveň je ochotný do bytu investovat o něco víc, než vy, a hlavně má k dispozici peníze v hotovosti, zatímco váš rozpočet je omezený.

sedací souprava

Takový je dnes svět realit, a kdo toto neočekává, možná je překvapen, co se to děje, a jak je něco takového vůbec možné. Chcete-li se vyhnout takovýmto stresovým situacím, raději sázejte na jistotu a používejte zdravý selský rozum.

Mobilní domy se neprodávají na aukci

Výhodou mobilních dřevostaveb Lavaro House JB Silver Moon https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/-1725/ je, že je zakoupíte za pevnou cenu, a bez stresu. Žádné dohadování s makléři či s majiteli bytů a podobné nepříjemnosti. Navíc nekupujete žádné zajíce v pytlích, dům si můžete prohlédnout osobně, získáte k němu potřebnou dokumentaci a můžete se i zajímat o typ konstrukce a způsob výstavby. Na vyžádání lze upravit způsob vytápění a vnitřní dispozici či vybavení. Firmy, které mobilní domy zhotovují, nejsou žádní podvodníci a mají zájem o spokojenost zákazníků, což se pochopitelně odrazí i na spokojenosti firmy. Další výhodou těchto objektů je, že se prodávají za rozumnou cenu, nikoli za tržní cenu bytů, která mnohdy vůbec neodpovídá jejich reálné hodnotě.