Mnoho lidí lká, jak je to zde špatné a jak jsou zde nízké mzdy. Bohužel je to pravda. U nás, v našem státě, si poctivě vydělávat znamená sotva se uživit. Nemyslím ty nahoře, ti mají své jisté, myslím normální a obyčejné lidi, například pokladní za kasou. A protože spousta lidí ví, že to u nás nejde, odchází pracovat do zahraničí. To je to, za co by se měla tato vláda stydět. Pokud to došlo tak daleko, je jasné, že je něco špatně. Ale tím se zde zabývat nebudeme. My se podíváme na příjmy v cizí zemi, a to ne na ty hlavní.

dítě za plotem

Jak jistě víte, existuje něco jako příspěvky na děti. Na tyto máte nárok i když pracujete v cizině, třeba v Německu. Jenže je vám nikdo nepřinese pod nos a nikdo vás o to nebude upomínat. Vyřídit vše kolem si musíte vy sami. Tohle za vás nikdo neudělá. Nebo ano? Ale ano, udělá! Tyto penízky se v Německu nazývají Kindergeld a jistě i vy pochopíte co to znamená. Ne? Inu, kinder je dítě a geld jsou peníze. A když si to spojíte dohromady…

Vy si říkáte, že to musí stát spoustu času a nervů, ale to nemáte pravdu, protože to vše za vás udělá někdo, kdo ví kam se obrátit a vyřídí vše potřebné. Nemusíte Německy umět ani blafnout a přece tak získat peníze, na které máte nárok a ke kterým byste se možná ani sami nedostali. Právě kvůli jazykové bariéře, nebo ztrátě času. To už je nakonec jedno. Jsou to peníze pro děti a ty by neměly a nesmí zůstat jen tak ležet někde ladem. Uvědomte si to. A neříkejte, že vám za to vaše děti nestojí.

dítě s balónkem

Nuže, jak se k takovým penězům dostanete? Až překvapivě jednoduše. Klikněte myšítkem na jinak barevný text výše. Je to takzvaný odkaz, který vás přepojí na jiný web. Zde se stručně píše, co a jak, a vy zde najdete také kontakt na toho, kdo vše zařídí za vás. Hned vám bude sděleno, co máte poslat a vy už si pak jen počkáte na penízky. To je všechno. Lehčí už to nebude.