Také se vám líbí krásné ženské tváře, s jiskrou v očích a laskavým úsměvem? Tak to rozhodně nejste sami.

Souměrný ženský obličej, bez defektů a chorobných změn dokáže s mužským pokolením dělat doslova divy. Je to vždy obvykle to první, co je zaujme, a teprve pak se ohlíží po ostatních částech těla. Mnohdy dovedou odpustit určitou tělesnou nedokonalost či vadu, jen když je osloví právě ona naprosto dokonalá ženská tvář.

krásná dívka

Tvář si jen stěží dovedeme představit bez vlasů, ať už jsou blond, zrzavé či tmavé. Zatímco plešaté muže nevnímáme obvykle podivně ani podezřele, žena bez vlasů již působí zcela nepřirozeným dojmem. Ostatně, ne náhodou se v ženských vyhlazovacích koncentračních táborech musely vězenkyně zbavovat vlasové pokrývky zejména pro potupu a ponížení.

dívka v mikině

Zanechme ale těchto pochmurných představ a ponechejme koncentrační tábory tam, kam patří – na smetišti dějin. Raději se soustřeďme na to, čím nás ženy oslovují, mají-li vlasy upravené do ofiny, svázané do copu, ležérně hozené za uši nebo v podobě výrazné patky. Součástí těchto stylizací jsou i ozdoby do vlasů. Mohou to být čelenky, spony, vlásenky, jehlice či skřipce, s nimiž ženy a dívky dovedou doslova kouzlit. My muži je pak potají pozorujeme, jak si u zrcadla se svou kšticí pohrávají, a připadáme si šťastní a spokojení, jestliže víme, že je pak můžeme obejmout, pohladit po tváři, vzít za ruku a prostě s nimi jen být.

Někteří muži mají nevýslovné štěstí, že mohou svým partnerkám také některé ozdoby darovat při slavnostních příležitostech, jako jsou narozeniny nebo vánoční svátky. Chce to jen znát osobitý vkus dotyčné oslavenkyně a volit mezi výrobky takový, co skutečně zaujme, udělá radost a hlavně vyvolá v mysli důležitou informaci – že je to dárek od nás, míněný s upřímnou snahou potěšit a rozveselit, darovaný od srdce a z lásky.