Jsem hodně společenský člověk. Takže mám ráda takové vztahy ve společnosti, které jsou příjemné a není tam nic agresivního. Musím zmínit agresivitu, protože jednou jsem šla do baru, kde byly opravdu agresivní muži. Vůbec nevím, čím jsem si to měla vysvětlit. Řekla jsem si, že je to asi tím, že všichni muži, když jsou opilí, tak jsou zároveň asi agresivní. Jinak si to opravdu nedokážu vysvětlit. Bylo tam taky opravdu mnoho žen, které chtěly být dobré a příjemné společnosti. Jenomže ale jak už to, tak bývá, tak muži asi sebou soutěži. Chtějí mezi sebou bojovat asi o přízeň žen. Kolikrát jsem viděla v televizi, jak muži bojovali kvůli ženám. Možná je to vzrušuje, ale taky je možnost, že je to moc baví.

Nejlepší je správná domluva.

Sice to není klasický boj, jako v minulosti, ale každý muž chce být prostě alfa samec. Nebo ne? Bohužel to tak je, muži jsou od přírody lovci a rádi mezi sebou soutěží. Myslím si, že je to opravdu škoda. Nikdy jsem neviděla nějaký bar či hospodu, kde by všichni muži byli v pohodě. Já si myslím, že takovéto vztahy udržovat je opravdu nezdravé a nevhodné.

Na lásku nedám dopustit.

Není nad pohodu a zábavu! Já jsem raději ve společnosti, kde jsou všichni slušní, ale kde je taky zároveň zábava. Nemám ráda nudu. Ale taky nemám ráda společnost a vztahy kde je to dost komplikované nebo když se lidé mezi sebou dost hádají a po tom ty vztahy přijdou do takové situace, která se bortí a dojde pak na rvačku. To nemám ráda a raději odcházím z takové společnosti pryč. Myslím si, že každý člověk by se měl chovat tak, aby neobtěžoval toho druhého, protože podle mého názoru dobré vztahy nejenom v rodině, ale taky ve společnosti jsou opravdu velmi důležité. Vy si to možná neuvědomujete, ale věřte mi, že nejlepší je, pokud máte se všemi lidmi v okolí dobré vztahy. Vyplatí se vám to v, protože potom nemusíte být ve stresu.