Na trhu s realitami to dnes opravdu není jednoduché. Ceny šly nahoru snad ve všech odvětvích, a úroky u hypoték se zvedly také. Kvůli zdražování ale vzrostly i ceny nájmů. Když si porovnáte cenu za měsíční splátku hypotéky a cenu za jeden nájem, možná budete překvapeni výsledkem, ale v řadě míst je hypotéka levnější. Co je tedy lepší? Platit svoje nebo cizí? Tuto otázku si musí každý zodpovědět sám, protože jsou lidé, kterým vyhovuje nájem, a někdo jiný by do něj zase nešel. Stejně je to s hypotékou. Máte-li vyřešené finance a chcete stavět, můžete se obrátit na nás.

stavba domu

Jsme stavební firma, která se zabývá výstavbou nových moderních rodinných domů. V našem katalogu najdete typové projekty pro nízkoenergetické domy Enerdomy.cz, které jsou díky tepelnému čerpadlu a fotovoltaický panelům levnější na provoz a jsou zase o krok blíže k energetické soběstačnosti. Líbil by se vám bungalov, který bude splňovat požadavky na moderní bydlení? Chcete prostorný dům, který vám postaví spolehlivá a solidní stavební firma? Pak jste u nás správně.

Domy na klíč
Stavíme domy na klíč, což znamená, že si vyberete některý z našich připravených projektů, a my vám jej ve smluveném termínu postavíme. Nabízíme

klíče k domu

  • Zděné domy
  • Dřevostavby

Obě varianty vám rádi postavíme, a to od základů až po střechu. Výhodou u nás je, že máme svoje vlastní řemeslníky a dodavatele materiálů. Díky tomu práce postupují přesně podle plánu, a na nic a nikoho se nečeká. Sami si můžete kontrolovat přímo na stavbě, jak práce pokračují. V ceně je standardní provedení domu. Kompletní popis najdete na našem webu. Musíte si nechat vyrobit jen linku do kuchyně, protože tu si chce každý nechat vyrobit podle sebe. Garantujeme vám, že za pár týdnů budete bydlet ve svém vlastním domě, který vám poskytne moderní technologie a vysoký komfort bydlení pro celou vaši rodinu.