V dnešní době je mobilní telefon zcela normální. A já si opravdu nedokážu představit, kdybych já osobně měla být bez mobilního telefonu. A já totiž v mobilním telefonu hraji různé hry, na kterých jsem už asi závislá. Třeba tam hraji takovou hru, které se říkají bonbónky. Hraji už to asi deset let. Myslím si, že to opravdu hodně dlouho. Taky kdybyste věděli, v jakém jsem levelu, tak byste se asi divili. Je to level skoro tři tisíce. A jsem opravdu ráda, že tato hra se dá hrát nejenom na mobilním telefonu, ale taky v počítači. Takže většinou, když se mi vybije mobil, tak jdu hrát tuto hru bonbónky na notebook nebo počítač. Baví mě to a já si říkám, že kdybych jednou ztratila mobilní telefon, tak se asi zblázním. To, protože mobilní telefony je taky vhodný v tom, že pokud čekáte v ordinaci u lékaře, tak si můžete v klidu hrát na mobilu hry.

Mobil je i můj pracovní nástroj.

A taky občas dělám to, že když je někde třeba hodně dlouhá fronta nebo čekám ve zmíněné čekárně, tak taky sleduji sociální sítě. Sledujete sociální sítě? Myslím si, že opravdu každý člověk někdy zabrouzdá na sociální sítě. A to hlavně ty mladší ročníky. Mladší ročníky jsou podle mě na mobilním telefonu a na sociálních sítích opravdu každý den.

Mobil používám denně.

Možná ty starší ročníky už ne tak moc, jako mladí lidé. A mě už dávno bylo třicet let, ale před spaním taky vždycky projedu všechny sociální sítě, zahraji si pár her na mobilu. Na mobilním telefonu mám taky budík, takže je logické, že mobilní telefon je úplně první věc, kterou ráno beru do rukou. A kde vy máte budík? Máte ho takový ten klasický nebo už ho máte taky jenom v mobilu?  Já abych se přiznala, tak jsem vyrůstala v takové době, že jsem osobně měla budík jenom na mobilu a nikdy jsem neměla takový ten klasický budík, jaký byl za našich maminek či babiček. Takže jsme opravdu ráda za mobily, protože jsou to takové multifunkční stroje.