O NÁS
O firměJmenuji se Dalibor Schneider a již 25 let se zabývám prodejem konfekce. GANELI FASHION je e-shop založený v r. 2014 a opírá se o dlouholetou spolupráci s některými z mých obchodních partnerů.

Jedním z nich je společnost LEDER PELLICCE, s.r.o. Jaroměř, která se pyšní 22 letým působením na trhu v České a Slovenské republice, je jedním z nejznámějších dodavatelů dámské konfekce a vyniká kreativitou a kvalitou výrobků. Zboží dodává do více než 350 smluvních prodejen a nyní ho můžete nalézt i u nás.

Dalším z mých obchodních partnerů je výrobce luxusních kožichů, který za svou činnost získal řadu ocenění, např. čestný odznak řemesel v roce 2005 či odznak za zásluhy v řemesle v roce 1998. Již brzy oslaví 30-ti letou tradici na trhu. Vyrábí vlastní modely, ze kterých vyzařuje elegance a jedinečnost, přesvědčte se sami.

Dne 19.5.2015 jsme díky Vám získali Certifikát prověřených společností za nulové negativní ohlasy, etiku v oblasti podnikání a zodpovědný přístup k závazkům klientů a obchodních partnerů, děkujeme.